Meklējat oriģinālu dāvanu?

Ieskaties mūsu rokdarbu pledos!

Meklējat oriģinālu dāvanu?

Ieskaties mūsu rokdarbu pledos!
Viņai / Viņam
VIŅA - mīļota meitene, sieva, draudzene, mamma, māsa, vecmamma? Likewoolly pleds noteikti iepriecinās katru! Šī dāvana noteikti parsteigs katru! Jo tas ir mīksts, silts, maigs, mājīgs, dabīgs, radīts ar mīlestību!

VIŅŠ - mīļais vīrietis, vīrs, draugs, tēvs, brālis, opis novērtēs rokdarbu pleda kvalitāti. Šīs moderna un praktiska dāvana, kas bez liekiem vārdiem sniegs vīrietim siltuma sajūtu un rūpes!

Ģimenei
Mūsu liela izmēra pledi - veidos mājīgu un siltu atmosfēru visai ģimenei. Izvēle no 5 krāsām ļaus piemeklēt pledu jebkuram interjeram viesistabā vai guļamistabā.

Jaundzimušajam

Dāvanu ideja mazuļu vecākiem - pleds no 100% vilnas, antialerģisks, elpojošs, mīksts un silts. Speciālu izmēru (90x60cm) var izmantot gultiņa un bērnu ratos.


Korporatīvās dāvanas
Oriģinālās dāvanas Jūsu darbiniekiem, klientiem un sadarbības partneriem. Mūsu pledi ideāli derēs, veidojot siltu atmosfēru birojā, kā arī mājās un ceļojumā.
  Radīsim pledus pēc individuāla pasūtījuma.
  Dāvanas tiks piegādātas jau dāvanu kastēs, pārsietas ar lenti.
  Pie apjoma vairāk nekā 5 pledi - piedāvāsim apjoma atlaidi.

  Click to order
  Jūsu pasūtījums
  Total: 
  Mēs strādājam ar katru pasūtījumu individuāli un ar lielu mīlestību!
  Pēc Jūsu nosūtīta pieprasījuma mēs ar Jums sazināsimies cik vien ātri būs iespējams, precizēsim izstrādājuma saņemšanas termiņu un nosūtīsim rēķinu.

  Produkts tiks iepakots baltajā dāvanu kastē, pārsiets ar banti. Ideāla dāvana sev, tuvajiem, draugiem un paziņām!
  Jūsu vārds
  Jūsu E-pasts
  Jūsu tel.numurs
  Made on
  Tilda